• 0544 669 52 44
  • info@kapadokyarentacar.net

Kapadokya Rent a Car (Oto Kiralama)

Kapadokya Rent a Car

Kapadokya Rent a car ile, tatil planlarınız arasında Kapadokya olmazsa olmazlar arasındaysa eğer ve hava yolu ile ulaşım sağlamayı düşünüyorsanız, Kapadokya bölge gezisi için kiralık bir araca ihtiyacınız olacaktır. Çünkü Kapadokya bölgesinde görülmesi gereken noktalar yerleşim yerlerinin içerisinde değil ara yollardadır ve toplu taşıma araçları ile ulaşım oldukça sıkıntılı hatta imkansızdır. Yeni model ve kaskolu bir araç kiralamak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz havaalanından isterseniz konakladığınız otelden teslim alıp teslim edebilirsiniz.

Kapadokya

kapadokya-rent-a-car

Rent a car yani kiralık bir araba ile Kapadokya bölgesini özgürce keşfedebilirsiniz. Tur operatörleri ile anlaşmak tabiki bir tercih meselesidir fakat araba kiralayıp gezme fikri sizlere kendi programlarınızı yapma fırsatı tanıyor. Kapadokya rent a car ile kiraladığınız araç ile bölge içerisinde gizemli ve doğal yapısı itibarı ile harika diyebileceğiniz bir sürü vadiyi veya yerleşimi keşfedebilirsiniz.

Kapadokya Rent a Car Nasıl Çalışır?

Kapadokya Rent a Car müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini benimsemiş bir firmadır. Öncelikle müşteri portföyümüz Kapadokya bölgesine tatil amaçlı seyahat etmekte olan yerli ve yabancı misafirlerdir. Sizlerde tatil amaçlı Kapadokya bölgemize bir seyahat planlıyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Rent a Car hizmetlerimizden faydalandığınız tüm süre içerisinde, bizlerden kiralamış olacağınız kiralık araba hakkında bütün soru ve problemlerinize %100 çözüm odaklı yaklaşacağımızdan kuşkunuz olmasın.

Kapadokya Rent a Car Kasko Hakkında

Oto kiralama sektörü hepimizinde bildiği gibi, trafik kaynaklı yüksek risk teşkil etmektedir. Sizler ne kadar dikkatli olursanız olun, seyir halinde iiken karşı taraftan gelebilecek olan hatalardan kaynaklı bir trafik kazasına maruz kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda firmamız sizlerden hiçbir şekilde bir talepte bulunmamaktadır. Fakat hatalı kazalarınızda, hata payınıza göre farklı uygulamalarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle trafik kuralı ihlali yapıp %100 suçlu olduğunuz bir kazada “iş gücü kaybı” konulu bir dava ile karşılaşabilirsiniz.

Muafiyetli Rent a Car Kaskosu Nedir?

Muafiyetli Rent a Car kaskosu, genel olarak araç bedeline karşılık %4 muafiyet bedeli belirlenerek kesilen kasko poliçelerinden kaynaklanmaktadır. Kiralama öncesi kasko konusunda bilgi talep etmeniz durumunda bütün rent a car firmaları bu muafiyetten sizlere bahsedecektir. Bu muafiyetten kurtulmak için günlük ortalama 100TL karşılığında tam kasko satın alabilirsiniz. Herhangi bir trafik kazası ile karşılaştığınız durumda kasko geçerlilik şartlarını yerine getirmeniz gerekmektedir.

Kasko Geçerlilik Şartları

Kasko geçerlilik şartları hakkında bilgi vermeden önce şunu hatırlatmak gerekiyor ki, bütün sektörlerde ve bütün ikili anlaşmalarda karşılıklı olarak talep edilen bazı şartlar mutlaka olmaktadır ve bu durum kasko şirketleri ile oto kiralama firmaları arasında da geçerlidir. Trafik doğası gereği her zaman risk teşkil etmektedir. Siz bir arabanın direksiyonuna oturup kara yoluna çıktığınız andan itibaren bu doğal riskler gereği belli bir sorumluluk almayı kabul etmiş sayılıyorsunuz. Gelelim kiralık arabalar için kasko geçerlilik şartlarına;

  • Kiralama Firması ile sözleşme yapan kişinin direksiyonda olması
  • Şoförün alkolsüz veya uyuşturucu madde etkisi altında olmaması
  • Trafik polisi veya Jandarma trafik personelleri tarafından kaza tutanağı hazırlanmış olması
  • Kaza olayı anından itibaren aracın yerinden oynatılmamış olması

Bu şartları yerine getirdiğiniz taktirde, oto kiralama firması ile yapmış olduğunuz karşılıklı kasko şartları geçerlidir. Eğer siz %0 kusurlu iseniz sizlerden hiçbir şekilde hiçbir şey talep edilemez.

Kapadokya Rent a Car Rezervasyon

Kapadokya bölgesi artık sadece Avrupalı turistlerin değil tüm Dünya ülkelerinin dikkatini çekmiş benzersiz bir tatil yöresi olmuştur. Özellikle ilkbahar ve sonbahar aylarında müthiş bir yoğunluk yaşanmaktadır. Sizlerde yoğun sezonlarda bir Kapadokya gezisi planlıyorsanız kiralık araç teğmini için mutlaka gelmeden bir kaç hafta önce rezervasyon yaptırmalısınız.

Nasıl Rezervasyon Yaptırabilirim?

Kapadokya Rent a Car firmamız ile ister telefon görüşmesi ile ister whatsapp uygulaması yolu ile veya eposta göndererek iletişime geçebilirsiniz. Bizlere bildireceğiniz tarih aralığında müsait olan araçlarımız ve fiyatları hakkında sizleri bilgilendirip rezervasyonunuzu oluşturabiliris.z

Telefon numaramız : +90 532 232 26 04

Dilediğiniz an e-posta yolu ile firmamız ile iletişime geçebilirsiniz : info@kapadokyarentacar.net

Web sitemizin ana sayfasına https://www.kapadokyarentacar.net adresinden ulaşabilirsiniz.